5.0
1
SKINTRUTH Manicure desinfecterende spray 200ml
4,75 €
EXCL BTW
(Professionele prijs)
(5,75 € incl. BTW) | 2.38 € per 100ml
(5,75 € incl. BTW) | 2.38 € per 100ml
Overzicht
- Een must-have voor elke handverzorging
- Met verfrissende oranjebloesem en rozemarijn
- De spray zorgt in elke fase van uw behandeling voor schone handen van uw klanten
Beschrijving
Deze hygiënische spray, die de handen voorbereidt op de behandeling, is essentieel voor elke manicure. Deze met verfrissende sinaasappelbloesem en rozemarijn verrijkte spray zorgt ervoor dat de handen van uw klant hygiënisch schoon zijn, zodat u zorgeloos aan de behandeling kunt beginnen.
Gebruiksaanwijzingen
Gebruiksaanwijzing: Gelijkmatig over het te behandelen gebied verstuiven. Overtollige spray opdeppen met een tissue en verdergaan met de behandeling. Let op: Niet gebruiken op een beschadigde huid. Contact met de ogen vermijden. Als het product in contact komt met de ogen, uitspoelen met water en medische hulp inroepen.
Ingrediënten
Alcohol Denat. (Alcohol) Aqua (Water) Diethyl Phthalate Methyl Salicylate Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Oil Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract CI 15510 (D&C Orange No.4)
Levering en voorraad
Waarschuwingen
ONTVLAMBAAR. Verwijderd houden van warmtebronnen en open vlammen. Buiten bereik van kinderen houden. Alleen voor uitwendig gebruik.
Bekijk de beoordelingen
Recent bekeken producten
4,75 €
excl. BTW
<ul>
<li>Een must-have voor elke handverzorging</li>
<li>Met verfrissende oranjebloesem en rozemarijn</li>
<li>De spray zorgt in elke fase van uw behandeling voor schone handen van uw klanten</li>
</ul>